Sesja ślubna
Podstawowa oferta za reportaż w 2024 roku, zaczynający się od przygotowań Pary Młodej i kończący się po oczepinach wynosi 3000zł. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu. Jeśli chcielibyście poznać szerszą ofertę zawierającą dodatkowe usługi czy produkty, lub macie jakieś pytania, to dajcie znać. Nie zapomnijcie proszę podać daty i miejsca. Jeśli wolicie kontakt osobisty i chcecie spotkać się na kawę, by przekonać się czy to właśnie ja powinnam uczestniczyć w Waszym dniu i przy okazji sprawdzić jak wygląda pełen reportaż, to śmiało piszcie!

Sesja plenerowa poślubna lub narzeczeńska
400 zł + ewentualne koszty dojazdu powyżej 50 km


Sesja okolicznościowa
chrzest święty
700 zł za pełen pakiet zawierający przygotowania do chrztu w domu, reportaż z ceremonii oraz przyjęcia dla gości. Około 100 zdjęć na pendrive z grawerem;
przyjęcia urodzinowe, sylwestrowe, rocznice, komunie, studniówki itp. wyceniam indywidualnie, zapraszam do kontaktu, w wiadomości uwzględnijcie proszę datę, godziny oraz miejsce.


Sesja portretowa
Pozowanie nie jest łatwe, poza tym nie każdy czuje się pewnie przed obiektywem. Mimo to, warto się przełamać i dać się sfotografować, jeśli nie dla siebie to dla potomnych. Taka sesja powinna być w 100% dostosowana do Was. Chcesz mieć zdjęcia w studio, a może wolisz coś na łonie natury, albo w mieście lub we własnym domu, nie ma problemu! A może chcesz sesję, ale jeszcze sam do końca nie wiesz jaką, też tak bywa! Napisz, razem wymyślimy coś fajnego i dopasowanego właśnie do Ciebie.
Koszt takiej sesji to około 300 zł, cena jest uzależniona od miejsca oraz ilości zdjęć.


Kwoty podane w cenniku są cenami bazowymi, ale mam na uwadze to, że każdy jest inny, więc sesje dostosowuje do Waszych potrzeb, jeśli chcecie w danym reportażu z czegoś zrezygnować, lub dodać coś od siebie, to nie ma problemu.

W ofercie KARTA PODARUNKOWA